ZÁVĚR SEZONY NA SKALCE

VÝSLEDKY MTB ČASOVKY- VYPUŠTĚNÍ DUŠÍ

Porubajkem sezona začíná (skoro) a tak jsme se rozhodli ji s Vámi i uzavřít. Vodáci zamykají řeku, myslivci naposled líčí...co cyklisté? Vypouštějí duše! Připravili jsme pro Vás krátkou hravou časovku se startem a cílem na skalce a trasou v porubském lesoparku. Časovka, to je hlavně tempařská záležitost, ale tady to není pravda, trasa je technická a užijete si na ní požitek z jízdy bez tupého bušení do pedálů.

VÝSLEDKY LETOŠNÍHO 11. ROČNÍKU

Ještě horké výsledky letošního ročníku

Novinky roku 2018

On line GPS tracker Máme k dispozici 30 GPS trackerů, které jsou schopny on line vysílat pozici do cíle, kde bude se jménem závodníka velkoplošně zobrazena na mapě závodu.

Ekotombola I když trasu uklízíme, ne všechny odpadky závodu se podaří najít. Nabízíme Vám dovézt obaly od svých spotřebovaných gelů, tyčinek apod. do cíle, tam je označíte svým startovním číslem a teprve odhodíte do naší ekotombolové popelnice. Z ní budeme losovat tombolu, do které věnovala ceny prodejna BICYKLY.CZ

Rodinné týmy Porubajk je závod pro celou rodinu a proto Vám letos nabízíme možnost závodit v rodinném týmu sestaveném z členů rodiny v kategoriích muž, žena (na trasách 68 nebo 38 km) a děti (děti jen na 9km trase Porubáčku). Výsledek se počítá ze tří umístění (muž, žena dítě), pokud pojede více Vašich dětí, započítá se jejich průměrný výsledek. Nezáleží, kterou trasu z 68 a 38 km jedete. Budete hodnoceni, stejně jako u firemních týmů, podle procenta odstupu za časem vítěze své trasy a součet vašich hodnocení v týmu dá celkové pořadí Vašeho týmu. Členové týmu jsou zároveň hodnoceni v individuálním pořadí.

VIDEA z roku 2017.

Reportáž ČT Sport z Porubajku.*****
Trailer MIXIEW-drsný přejezd můstku****
Reportáž v TV FABEX***
Čelo dlouhé trasy na videu Bikesportservisteam**
Nejtěžší místo dětského závodu od Tomáše Kusýna*****.
A jak si na stejném místě vedou dospěláci od Tomáše Kusýna**
Časosběr obou tras ze Skalky(NAPOHODU! bike team)***

FOTKY z 2017.

Foto pořadatelů a Kamila Baláže z celého závodu
Foto na Facebooku
Foto ÚMOb Poruba-start,Skalka,lesopark,cíl
Od Zbyňka Schmejkala. Start 10km a 38km
Fotky z porubského lesa. Stojí za to vidět!
Od Hanky Materové
Od NAPOHODU! bike teamu z Vaňkáče (Horní Lhoty)